Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Moderiranje foruma!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Moderiranje foruma!   sub sij 17, 2009 12:40 pm

Zanima me kako spojiti neke teme koje su u istom pdf-u?
Vidim da se može premjestiti ali mogu premjestiti jedino u drugi pdf ali nemogu spojiti!
Pričam o dvije iste teme koje sam ja otvorila još prije i sad bi ja to stavila u jednu temu!
Ove teme bi spojila! [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] !

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Moderiranje foruma!   sub sij 17, 2009 1:54 pm

Evo ja sam pokušala i uspjela sam,ide se na marge topics,al neznam jesi to htjela,spojit ih?jer sad imamo 2 ista posta unutra

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Moderiranje foruma!   sub sij 17, 2009 9:44 pm

Sad ću ja to preuredit! Hvala!

Naravno preuredit ću ako budem znala!

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Moderiranje foruma!   ned sij 18, 2009 9:11 am

Nema na čemu

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net