Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Nagrade za photo-natječaj

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Nagrade za photo-natječaj   pon pro 01, 2008 6:16 pm

Danas mi je nešto palo napamet,neznam jeli to izvedivo al evo da kažem .....

Šta mislite da svako 6mj,znači recimo u ljeto i zimu,tj u 6 i 12mj biramo pobjednika između onih malih pobjednika koji su pobjeđivali te prethodne mjesece .kužite šta pjesnih hoće reć?

i zatim tom pobjedniku iz našeg fonda kupujemo poklon

Naš fond bi izgleda ovako,prvo sam mislila da svaki mjesec svaka osoba koja se prijavi kao član fonda uplati 10kn,al onda sam promislila da to možda i nemože svatko,pa eto neznam da samo jednom uplatimo 10-20 kn ili šta ja znam,meni nebi bilo puno 10kn da svaki mjesec al možda nekome bi,pa bi bilo dobro da mi pomognete oko te odluke,da svak da isto,,,,,,

Novac bi se uplačiva na račun osobe,koja bi kupovala poklon,i ja predlažem da to bude netko iz Varaždina,recimo Leo jer je admin,a iz Varaždina zato jer je vas više,i uvjek bi recimo vas 2 cure iz Vž išle skupa u kupnju,tako da kupnja bude lakša ak me razumite,i znači svako 6mj biramo pobjednika dotadašnjih pobjednika i on dobiva poklon

jel glupa ideja?

Neznam meni bi tada natječaj bia jako zanimljiv

Pa eto ako vam se sviđa ideja vi se prijavljute pa ako nas bude bar 5 ideja realizira

Članovi fonda Moja Beba:

Zvrk06
Josipa
Ivany
Happyness
Leobaby
Žuža
Aca
Mateja
Mamajaja
ludica

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zadnja promjena: zvrk06; čet pro 04, 2008 5:52 pm; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   pon pro 01, 2008 7:29 pm

Super prijedlog i iskreno baš mi se sviđa!

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   pon pro 01, 2008 7:59 pm

Josipa je napisao/la:
Super prijedlog i iskreno baš mi se sviđa!

baš mi je drago

[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   pon pro 01, 2008 9:30 pm

I ja sam za!!

Što se tiće iznosa, ajmo vidjeti koliko će nas biti, jer ako nas bude npr.10 i svi dajemo svaki mjesec po 10kn to je mjesečno 100kn i u 6mj. bi nakupili 600kn što je previše da bi se nekom kupovao poklon jer je veliki iznos, po mom mišljenju. E sad kako se vi dogovorite, meni je svejedno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2809

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   pon pro 01, 2008 9:42 pm

da i ja se slažem
i moj prijedlog,da onda svako recimo da 30 kn jedanput u 6 mjeseci kad mu paše,i da nas je 5 to je 150 kn,dosta za lijep poklon

ili ako nekom paše možda svaki drugi mjesec 10 kn,isto dođe
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 4:43 am

Meni pase kak god se dogovorite, i super mi je prijedlog!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 8:18 am

Joj kako mi je drago šta vam se sviđa

I meni je svejedno koliko će se novaca uplatit,al eto računala sam da se bar skupi 200kn,jer nama neznači puno,a poklon bi bia vrijedan

a ono da uplaćujemo svaki misec 10 pa skupimo 600kn sam i ja mislila da je previše za poklon,al sam mislila da u to može bit i uključen i manje nagrade kao utješne za 2. i 3mjesto

Ma bitno da vam se sviđa.a ostalo ćemo sve dogovorit

[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 3218

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 9:17 am

žuža je napisao/la:
da i ja se slažem
i moj prijedlog,da onda svako recimo da 30 kn jedanput u 6 mjeseci kad mu paše,i da nas je 5 to je 150 kn,dosta za lijep poklon

ili ako nekom paše možda svaki drugi mjesec 10 kn,isto dođe

viš kaj ti je razmišljanje.
priznaj da si bila blagajnik u školi!

curke, kak god se dogovorite meni paše, a zvrk, ideja ti je super!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female
Broj postova : 10935
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 9:27 am

Ja sam ZA!

Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net/index.htm
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 10:44 am

Već nas je 7

[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 11:23 am

I ja se slažem!!!

Možda da vidimo koliko će nas bit pa da onda na osnovi toga dogovorimo koliko ćemo i kada uplatiti?!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 11:28 am

Mateja je napisao/la:
I ja se slažem!!!

Možda da vidimo koliko će nas bit pa da onda na osnovi toga dogovorimo koliko ćemo i kada uplatiti?!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 4:53 pm

žuža je napisao/la:
Mateja je napisao/la:
I ja se slažem!!!

Slažem se,vjerovatno ću otvorit anketu sa nekoliko ponuda,pa koja se prihvati,to je najpoštenije

Jel se slažete da prvi dio natječaja počme 1.1 i tako negdi do 15.6 kad biramo pobjednika i kupujemo nagradice?

Isto tako u natječaju neće moć sudjelovat članovi sa manje od 50postova,da nebi netko se prijavia samo zbog toga?

[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 6:00 pm

zvrk06 je napisao/la:

Isto tako u natječaju neće moć sudjelovat članovi sa manje od 50postova,da nebi netko se prijavia samo zbog toga?

He, he, baš smo zlobne!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 6:32 pm

Ja mislim da nismo zlobne nego smo pravedne!
A onaj ko ima manje postova neka ih natipka, ja bi čak stavila i 100 postova!

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
happyness
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   uto pro 02, 2008 6:53 pm

Jospia, pa ja sam mislila u pozitivnom smislu, zato je i onaj palac gore...

Ajoj, pa nikak ja na zelenu granu sa pisanim riječima
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 11:10 am

Ma Happy kužimo se mi!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 392
Registration date : 21.08.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 12:31 pm

Ideja je ok. Al sad ću biti pesimist i baš me briga, vi ste rekle svoje mišljenje, ja ću svoje.

Ok, 10 kuna je malo. Ali iduće godine nam se piše kriza, cijeloj zemlji. Ne znam kak koja od vas živi, s kolko novaca raspolaže i nije moja stvar, al vjerujem da se trudite i radite najbolje što možete.
Ovo darivanje je slatko, al mislim da je nepotrebno. Kao što sam rekla, 10, 20, 30 kuna nije puno. Al za 10 kuna si kupite 2 litre mlijeka za čokolino svojim limačima.
Ima ih onih koji ne kupuju stalno mlijeko jer nemaju novaca. Ima ih onih koji neće imati kakva nam se vremena pišu.

Znam da si sad mislite da sam glupa ili ne znam kaj, al ni to me nije briga jer stojim iza toga kaj pišem.

U glavnom, ono kaj hoću reći je da su takve stari potpuno nebitne u životu i vjerujem ni jedna od vas ne živi za poklone i nije ovdje da bi dobivala poklone. Ovdje smo da bismo se družili i bili si potpora, iako u virtualnom smislu, al nekad je to i najbolje.
Ima ljudi kojima takve slatke sitnice nikad nisu ni u snovima jer si djeci ne mogu priuštiti normalan ni dostojan život, ima ih s bolesnom djecom koji samo mole za mrvičak zdravlja...
Zašto ne bismo taj novac darovale (npr. ovaj koji bismo sad skupile) nekome tko je izgubio nadu u dobro i tko nema ništa?
Nekoj mami sa bolesnim djetetom, nekoj udruzi koja se bori za prava djece... Dječjem selu Lekenik.... I tako dalje.

Nadam se da ste me shvatile. Ja sam uvijek za nove i zanimljive ideje, ali trenutno mislim da živimo u svijetu u kojem, ako već na takav način dajemo novac, da ga damo negdje gdje će on i pomoći...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 1:24 pm

Mamajaja potpuno ja tebe kužim,al ovdje nije rječ o tome

Znači nećemo djelit nagrade svaki mjesec kapom i šakom,ovdje se radi o tome da će se to desit 2 puta godišnje,i po meni je to ok,čisto da malo učinimo zanimljivijim ovaj natječaj,da mašta radi bolje,da slike budu bolje,u kranjem slučaju da jedno djete obradujemo,našu djecu

Meni kriza nije niti će bit Hvala Bogu,al to samo zahvaljujući mojim roditeljima,jedan dan tko zna kako će mi bit,al otom potom,zasad mi nije teško dat 10,20,30 kn netkome možda je,al nitko nije obvezan prijavit se na to,i dalje će svak moć sudjelovat u natječaju,samo nije u redu da taj netko dobije i nagradu,a da drugi uplaćuju.

Isto tako sam sigurna da nevezano za ovo,svatko od nas,pomaže drugima i sudjeluje u humanitarnim akcijama koliko može i ako može

Ima mnogo foruma koji djele svaki mjesec nagrade i ne samo foruma,nego se nagrade svugdje djele i to je jednostavno tako

Neznam šta druge misle,ali ja sam i dalje za,ako druge nisu,nema veze ideja otpada,i idemo dalje

[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 1:32 pm

Mamajaja, cijenim tvoju iskrenost i svaka cast.Tu i jesmo da kazemo misljenje.

Ja sam svejedno da se darujemo, jer sto kaze Zvrk to nije svaki mjesec, nego bude 2 puta godisnje, i jos uz to moza se izglasa da se daje 10 kn svaki drugi ili treci mj.Neznam ovisi kak se izglasa, zasto ne.

Ja sam ZA, apsolutno.Nije da se razbacujemo novcima, i mozda i je previse,za poklon 600 kn , kad gledas ali dogovorit cemo se i glasati.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 1:36 pm

Aco

A da ne spominjem da smo se na trudnoći darivale za ročkase,a i sad ovdje za sv.Nikolu,neznam možda to nekome izgleda kao razbacivanje,al opet ponavljam prijavljuje se tko može,prijavile su se cure i koje nemaju puno novaca al one su rekle da nemogu potrošit puno i nitko im nikad nije zbog toga prigovoria,jer to uopće nije bitno,bitno je da je to dodatna poveznica među nama online frendicama,da uveseljava našu djecu a i nas same

[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 1:38 pm

zvrk06 je napisao/la:
neznam možda to nekome izgleda kao razbacivanje,al opet ponavljam prijavljuje se tko može,prijavile su se cure i koje nemaju puno novaca al one su rekle da nemogu potrošit puno i nitko im nikad nije zbog toga prigovoria,jer to uopće nije bitno,bitno je da je to dodatna poveznica među nama online frendicama,da uveseljava našu djecu a i nas same

Ovo sve potpisujem!A posebno ovo deblje.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 2:23 pm

mamajaja i j te potpuno kužim,ali se slažem s curama,a uostalom ako nam dođe kriza i nećemo imati,nećemo ni dati.nitko ne ide iznad svojih mogućnosti.i kak cure vele to je dvput na godinu i nas to uveseljava.
a što se tiče humanitarnih akcija sudjelovala sam u mnogima,makar i telefonskim pozivom i sudjelovaću i dalje,ali sory ne mislim da se moramo odreći nekih naših slatkih zadovoljstva zbog toga jer puno djece gladuje ili nema krov nad glavom,toga nažalost ima uvijek i svugdje,a i mi ćemo s tim isto razveseliti neko djete
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   sri pro 03, 2008 2:35 pm

Mamajaja super što si rekla svoje mišljenje.
Ja se slažem sa curama... da se neponavljamo....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 392
Registration date : 21.08.2008

PostajNaslov: Re: Nagrade za photo-natječaj   čet pro 04, 2008 4:26 pm

Okidoki. Onda sam i ja IN.
[Vrh] Go down
Korisnički profil