Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

hrvatsko a ne englesko vrijeme

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 150
Registration date : 30.10.2008

PostajNaslov: hrvatsko a ne englesko vrijeme   sub stu 22, 2008 11:06 pm

imam pitanje..dal je moguće promijeniti vrijeme? pošto sam brzopleta i ne čitam pm am i onda ne znam dal je ujutro ili popodne pa ne znam ni na kaj sam otipkala a na kaj ne.. ako nije moguće, ok, nikom ništa, pažljivije ću gledati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: hrvatsko a ne englesko vrijeme   ned stu 23, 2008 8:57 am

Nism skužila što hoćeš ali na profilu imaš postavke pa probaj promjeniti!

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 150
Registration date : 30.10.2008

PostajNaslov: Re: hrvatsko a ne englesko vrijeme   ned stu 23, 2008 8:38 pm

Hvala Josipa, to sam tražila, puno si mi pomogla, makar me baš nisi skužila...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: hrvatsko a ne englesko vrijeme   pon stu 24, 2008 10:26 am

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: hrvatsko a ne englesko vrijeme   Today at 1:45 pm

[Vrh] Go down

hrvatsko a ne englesko vrijeme
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» hrvatsko a ne englesko vrijeme
» napokon sam nasla ono sto vec neko vrijeme trazim-o :))
» Logori za vrijeme Domovinskog rata
» Upis radnog staža ostvaren za vrijeme korištenje PD - nezaposlene majke
» Hamann-Motorsport