Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto ruj 21, 2010 8:02 am

Jel se bas skroz upiski ili samo malo pusti?
Neznam sto savjetovati, Luka se nikada nije skroz upiskio, ali je cesto znao pustiti malo, i to uvijek kad se zaigra i nezeli otici na wc i prekidati igru.
I ja neznam koliko je pametno da joj se vraca pelena!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto ruj 21, 2010 11:06 am

ja ne bih dala da joj se vrati pelena, mozda je malo nahladjena pa joj pobjegne

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 4900
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto ruj 21, 2010 4:40 pm

Danas sam im rekla da može pelena za spavanje, ali da kroz dan mora biti u gaćicama. Danas je prošlo ok, samo se je 1 popiškila. Ja pretpostavljam da je to reakcija na vrtić, a i prehlađena je pa je sve to možda povezano. I njoj se znalo dogoditi da se popiški kad se zaigra, ali ne toliko puta. Budemo vidjeli kako će ići dalje, ali ni ja nisam za pelenu nikako.

Hvala na savjetima.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female
Broj postova : 10935
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto lis 12, 2010 8:06 am

Leona je opet krenula..nije joj se išlo...ah..tak da ću doći po nju odmah poslije ručka
pa k bakici da je nahrani jer tamo ne jede i onda se doma žali da je jako jako gladna
a od sutra bogme će i doručkovati tamo(a ne da doma jede pa je nakon doručka dovedem)
i spavati.

"Nije nebo visoko, nisu zvijezde daleko, samo spusti glavu i pogledaj dječje oči."
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net/index.htm
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   sri lis 13, 2010 12:35 pm

Dođem po nju, budi je teta, ona upišana(opet!!!).

"Nije nebo visoko, nisu zvijezde daleko, samo spusti glavu i pogledaj dječje oči."
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9811
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   sri lis 13, 2010 4:12 pm

joj,joj!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   sri lis 13, 2010 9:21 pm

Leo velika je to promjena i naravno da joj je teško.
Sara jedno vrijeme nije doručkovala u vrtiću (a ni kod kuće), iz nekog protesta, meni se ujutro znala prijetiti da ako mora u vrtić ona neće jesti tamo... zato je super ručala jer je ogladnila!! Kad je shvatila da svejedno mora u vrtić je počela doručkovati.
Isto smo tako imali problema oko spavanja, tjedan dana je pravila frku u vrtiću pred spavanje i za vrijeme spavanja (2 dana je probudila svu djecu koja su spavala) samo zato što ona nije htjela spavati. Tad je i plakala da nevoli ići u vrtić, i dolazila je kući ljuta na mene što sam je ostavila u vrtiću. Dogovorili smo se da nespava više u vrtiću jer nemam mogućnost da neide u vrtić.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 8:52 am

Veli mi da svako dijete prije spavanja nakon ručka mora popiti punu čašu vode.
I da je pišala prije spavanja, na spavanju i nakon spavanja-prehladila se očito i opet ima crvene oči(od propuha valjda);
ne znam kaj da mislim, pitat ću danas popodne tetu jer ne mogu svaki put kad su u sobi a roditelji ne smiju unutra.

[Vrh] Go down
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 12:40 pm

I kaj je bilo danas...
Dođem po nju, oblačim je za doma i ona veli da se opet popiškila
ja ono, ok, i teta te presvukla, ne? Ona: NIJE!
Ja: Skinem je u hodniku, opipam
i gaćice skrooooz mokre i promočilo lagano hlače(a spavala u piđamici donji dio)

[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 12:45 pm

pa one fakat nisu normalne
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mateja
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 12:46 pm

E ovo je bezobrazno!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 4900
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 3:56 pm

ne mogu vjerovati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 5:03 pm

bas su bezobrazne

[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2798
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   čet lis 14, 2010 6:27 pm

ma stvarno su bezobrazne, kako mogu tako ostaviti mokro dijete... ma fuj kakvih teta sve ima...

naša teta je danas zvala i pitala za emu i ema je pričala s njom i rekla joj je kako svima nedostaje a najviše franu i luciji... koja su to djeca nemam pojma, ali znam da ih je ema spominjala tako da mislim da će definitivno nastaviti ići...

[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 7:24 am

Vedrana, ta teta je fest posebna onda..
Ja pričala s tetom(plavom ne hudom crvenom -jer kasnije dolazi)
i tak ona meni kao da Leona piški zbog nervoze..ja pitam a kaj je s vodom koju moraju popiti prije spavanja?
Ona da im malo daje, da nije istina da popiju punu čašu,hm..ajd dobro.
A popodne ću pitati ovu drugu kak to da Leonu nije presvukla
i odlučila sam pošto ide još do kraja ovog mjeseca,
znači 2 tjedna neka ne spava tamo nego ću je odmah nakon ručka pokupiti pa ide baki na drugi "pravi" ručak.
Itko kakav ekstra savjet možda?

[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 8:15 am

ja sam bez ideje i savjeta
mogu ti samo sastavit popis pskvki,ako ti ponestane
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 8:19 am

Nemam ti neki poseban savjet osim da pitas tetu kako moze ostaviit dijete tako mokro da ju ne presvuce.Mislim to je stvarno bezobrazno....Jos po ovoj zimi, pa da se dijete prehladi.Neznam sta bi na to rekla...koma....
Luku su presvlacili, nikad nije bio mokar.Znalo mu je pobjeci ili se znao upiskiti i sl...uvijek je presvucen.
Ali sad kak ne ide u vrtic smo trazili njegove stvari, znam da je netko isto pisao, (mislim zabica,)
nije bilo njegove flasice, gaze, pitanje jel su njegove slape jos uvijek tamo, koje bi trebala pokupiti ovih dana....

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 8:58 am

Aca je napisao/la:
Nemam ti neki poseban savjet osim da pitas tetu kako moze ostaviit dijete tako mokro da ju ne presvuce.Mislim to je stvarno bezobrazno....Jos po ovoj zimi, pa da se dijete prehladi.Neznam sta bi na to rekla...koma....

x

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 9:17 am

jesus glupaca
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 9:17 am

Idem sad po nju, ručak im bude uskoro gotov, pa se javim.
Do kraja vrtića poslije ručka je vodim doma da tamo ne spava jer ne može, samo se muči bezveze
a ima je ko čuvati.

[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9811
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   pet lis 15, 2010 2:31 pm

jbt.glupače!!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   ned lis 17, 2010 6:09 pm

nemogu vjerovati, to je stvarno bezobrazno, nepresvući je!!!
I Sara se znala na početku upiškiti, isto vjerojatno od stresa ali su je tete uvijek presvukle!!

Sarina teta me danas zvala, raspituje se kako je Sara, htjela je ići Sari u posjetu u bolnicu i pitala gdje je točno na zaraznom, rekla sam joj da nedođe, da tamo uvijek bude gužva i da bi samo neku bolest mogla odnjeti djeci u vrtić.... Stvarno je odlična, Sara je jako voli, a po ovom vidim da je i njoj do Sare stalo!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto lis 19, 2010 9:28 am

Koje tete vi tamo imate.
Btw. Leona je bila u petak od pola 9 do pola 12h,
i tak, navečer ja nju presvlačim, promijenim gaćice i idem njuškat(onak-jer sam fest sumnjičava postala-s razlogom,ne? )
i smrde po mokraći.
I ona meni...mama mi smo bili u dvorani pa smo išli na ručak, i dok smo jeli meni se piškilo
i teta me nije pustila na wc.
Eto!
To nije sve..kaka ona jučer i veli kak voli kakati samo doma ili kod bakice..
Ja- a u vrtiću ne kakaš?
Ne, tamo nebrem kakati jer nemaju vlažne maramice da mi nebu teško za guzicu.
AAAAA!! A dala sam i vlažne maramice paket(ok, možda se potošilo i drugi nisu dali)
i role sa kuhinjskim papirnatim ručnicima, sve kaj su god rekle.

Idem sad po nju jer više ne spava tamo..

[Vrh] Go down
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto lis 19, 2010 11:34 am

Danas je sve bilo ok, evo i par slikica.
http://public.fotki.com/dadls81/vrtic/

[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   uto lis 19, 2010 12:45 pm

Slatkica mala

Neznam sta bi ti rekla na tete...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Today at 7:45 pm

[Vrh] Go down

Krenuli smo-kako nam je bilo.............
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 14 / 15.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Krenuli smo-kako nam je bilo.............
» nas prvi dan u vrticu
» Kako nam je bilo na porodu, kada u bolnicu, jel vas strah poroda, jel bolio porod, koliko ste dugo rađale, trudovi??
» HITNO - kako smiriti nadraženi želudac
» Vjenčanja -Volite li ih i idete li na njih? Kako se provodite na vjenčanjima? Vidite li smisao u velikim svatovima ili ste više za privatne večere?