Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet ruj 12, 2014 1:53 pm

Mi danas imamo kontrolni iz inicijalnog iz matematike, mogla nas je pustit preko vikenda da vježbamo malo

Bravo za vaše curke purke, dobro su krenule

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
tamic
Odana forumašica

Female
Broj postova : 1604
Registration date : 19.04.2013

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri ruj 17, 2014 7:07 am

Mi pisali jučer inicijalni iz hrvatskog, on je neslavno prošao,dobila bi 3 da se ocjenjivalo,i bila mi je cila koma
U svakom slučaju trebalo je plavom bojom podcrtat riječi,a crvenom rečenice i pisalo je točno ovako:
SVI SMO VRLO UMORNI
ona je to označila kao rečenicu ( i velika većina,samo dvoje nije) a nije rečenica jer nema rečeničnog znaka!
I sad to je ok,pogriješila je nije pazila,al ovo se ne broji kao jedna greška,nego ČETIRI greške!
I imali su ono spajanje izmješanih rečenica pisalo : PERU JASNA UŠI I JOSIP. Moja pametnica napisala : Jasna uši Peru i Josip!!! Pa kažem Antea daj mi molim te pročitaj ovu rečenicu! Ona je PERU shvatila kao ime i izgubila se totalno.
Al bila je jučer na dodatnoj iz matematike i sve je teške zadatke točno rješila,matematičarka u meni je bila ponosna
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 11528
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri ruj 17, 2014 7:19 am

hahahahaa....i ja sam PERU pročitala kao Peru....I još zastala i spajam rečenicu kao blesava i teko onda nastavim čitati post i otkrijem tajnu velike moći...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri ruj 17, 2014 9:59 am

i ja sam KIkice procitala kao ime

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 21, 2014 11:55 am

I ja

ma dobro je to Tamice sve

Mi smo za sada imali inicijalni iz matematike samo, imala je 95%, ja zadovoljna
mislim da će ovaj tjedan i iz engleskog.
Uglavnom krenulo je, radi se, domaćeg ima koliko hoćeš

[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pon ruj 22, 2014 6:16 am

Kod nas isto već opasno..Za vikend je imala pjesmicu napamet iz engleskog, lako za to da imamo cd...a učiteljica zna da skoro cijeli razred nema ( možda ako ih je svega par nabavilo od prošle godine). I dobili su za vikend lektiru koja nas je svih zbunila.Prošle godine su lektire držali po tri tjedna i imali su jednu mjesečno,a sad im dala u petak do ponediljka. Bajke od Andersena,morali su odabrat jednu koja im se sviđa.Nemam pojma šta će s njima sad,ne vjerujem da ima u pripremi sedam kontrolnih za svaku od bajki,a da ih usmeno sve pita ne stigne. Možda je bilo više da malo čtaju...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto ruj 23, 2014 10:07 am

nasi jos nemaju lektire da ih pita, tek ce sad od treceg imat.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto ruj 23, 2014 10:39 am

Ninana blago vama, ona ih je u prvom imala 5 svaka se ocjenjivala.
S ovom sada nastala cijela strka. Moja je skužila prvo da trebaju cijelu knjigu pročitat (ima 7 bajki sve skupa jedno 60-tak stranica) za vikend, jer je učiteljica kao dala s rječima evo da čitate preko viikenda, dok su njene prije shvatile da treba jednu po izboru. I oni svi izabrali i vratili je jučer,kad lektira će bit za 2 tjedna i stvarno moraju pročitat sve bajke.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet ruj 26, 2014 3:20 pm

hahahah malo se djeca zbunila, nista to nije

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet ruj 26, 2014 4:33 pm

Pala prva četvorka, iz hrv, posjet knjižnici šta god to bilo

[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sub ruj 27, 2014 7:17 am

za L, kako posjet knjižnici,šta su tu pisali
A. zasad 5 iz hrvatskog (razumjevanje pročitanog teksta) i 2x4 iz likovnog al već puno ima. Glazbeni i engleski redovno napamet. A za 10 dana ta velika lektira ima tu čitanja..
Iz matematike su jučer radili redne brojeve. Dokle su vaši stigli? Jel bilo kakvih kontrolnih?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sub ruj 27, 2014 7:57 am

Bravo za A.

I nama jučer pala prva peja, iz engleskog iz pjesmice napamet.
Nismo imali niti jedan kontrolni iz ničega, samo taj inicijalni iz matematike na početku.
Hrvatski mi je koma, pogotovo domaći radovi. Napiši sastav, opiši, napiši pjesmu, napiši jednu šaljivu riječ?
koma

Iz matematike su krenuli baš jučer s brojevima do 100

[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sub ruj 27, 2014 9:02 am

Ona domaći samo vikendom ima. Sad je dobila listić sa tekstom sve malom slovima., sa imenima, orezimenima i nadimcima. Morala je prepisat ispravno.
Ljuti me najviše jer je ove godine cila zbunjena. Donese taj domaći i ja znam da taj papirić treba uvijek zalijepit u pisanku i prepisat al ona se ne može sjetit...tek nakon po ure joj sine
Jeste nabavile engl? Ja skinila na mob pa će tu slušat. Nemogu to snimat na cd ni na poslu ni doma, a ovako može slušat bilo kad..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 12:22 pm

Nisam nabavila, ne kužim zašto cd nije išao u paketu a mislim da je baš potreban

[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 1:11 pm

A valjda htjeli bit moderni pa napravili knjige uz koje i komp treba. Ma ne moze bez cda
oni najbolje uce slusajuci. Moze se preko skolskog portala skinit cd stavim ti kasnije preko kompa link ako hoces.
Dobila sam jucer i cd od kumova..mali njihov nasa svoj stari.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 4912
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 2:16 pm

Mi smo dobili cd uz udzbenik i radnu iz eng., ucimo slusajuci, od ovog tjedna ih pocinje pitat citanje za ocjenu.

Za sad ima 5 iz lk, hrv, pid, dvije 4 iz mat i 3 iz pid.

Ovaj tj. pisu diktat iz hrv i kontrolni iz hrv.

Matematiku jos ponavljaju, ovaj tj bi trebali krenut sa novim gradivom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 2:18 pm

za nase drugasice, dobro su zapoceli drugi razred.

Ana je pisala kontrolni iz pid.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 3:50 pm

bravo drugasi

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   ned ruj 28, 2014 5:20 pm

Bravo, đaci!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri lis 01, 2014 2:14 pm

Pale dvi peje iz likovnog

[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet lis 02, 2014 2:42 pm

Bravo za L!
Mi iduci tjedan kontrolni iz matematike i lektiru.
Zabice puno ocjena imate..mi slabo.ova nasa nista iz prosle godine nije ocjenjivala
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lis 03, 2014 6:26 am

Bravo za L!

Pisali su samo iz mat inicijalni, 2 diktata i 1 blic test, ima iz mat sada 4,4,4.

Iz hrv. su pisali kontrolni, diktat, pitala ih je pjesmicu napamet i ocjenjivala zadaću, iz hrv sad ima 5,5,4,4.

Iz pid su pisali kontrolni, dva listića za ocjenu i pitala ih je, ocjene su 5,5,3.

I ne znam šta još slijedeći tj su informacije pa ćemo vidjeti.

E da, od danas ih počinje pitati eng.čitanje za ocjenu, trebala je još u sri ih pitat, al je odgodila za danas. Učili su brdo novih riječi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lis 03, 2014 8:32 am

Bravo za vaše školarce!!!!
...i jedne za predstojeće dane jer vidim da su se uhodali u nove obveze i sad kreće oštro....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lis 03, 2014 8:41 am

Zabice zato i kažem, ove sve ocjene su vam iz gradiva od prošle godine...ne virujem da ste baš toliko daleko stigli. A je pisala dva inicijalna, i vježbali su dosta al nije bilo ništa za ocjenu. Još uvijek jedno razumjevanje i likovni. Tek će matematiku novo gradivo sada, obradili su rimske brojeve i sad vježbaju do utorka.
Imala je za danas pripremit igrokaz šumska šala, curice su gljiva,a dečki miš naučila ja napamet miša morala sam glumit uduplo jer je i P htjela bit glumica
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lis 03, 2014 2:56 pm

Tamic pid je novo gradivo (razredna pravila i prava i duznosti, hrv i novo (veliko slovo) i staro, mat su imali inicijalni i 2 diktata staro, u uto su poceli uciti brojeve do 100 i u sri im je dala blic test iz toga.

Danas ju je pitala eng citati i dobila je 5.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   Today at 3:22 pm

[Vrh] Go down

Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)
» Prvašići (2.dio)
» Obavezno vjenčanje za imati djecu
» Bazeni