Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri pro 16, 2015 8:24 am

Tamic ista stvar...kako ide starija tako sve gore.. drame kad joj kazen da mora nesto ucit, pisat.. a uspila je dobit i 1 iz engleskog iz diktata nije mi rekla da ce pisat nit je vjezbala.. i sad svaki dan ima vjezbat pa isto drami.. ajmeee
ona bi se samo igrala,druzila,gledala tv.. e pa nema.. mob sam joj uzela, nema igrica, nema prijateljica ovaj tjedan doma, pa ce mo viditi kako ce..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet pro 17, 2015 1:35 pm

Vidim veselja i kod vas nismo jedini dobro je

Przanici, praznici, praznici zeeeeeeeeeeeen

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
tamic
Odana forumašica

Female
Broj postova : 1604
Registration date : 19.04.2013

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet pro 18, 2015 7:29 am

Antei uletili s lektirom idući tjedan..baš mi je to glupo.Ovaj tjedan joj nema ove glavne učiteljice pa nisu htjeli bez nje..al glupo mi je da pišu kontrolni zadnji dan a tako bi moglo ispast...
I opet im rekla da uče tu prirodu za vikend
Ovo ostalo su gotovi više manje
Je malo je lakše kad znamo da smo u istim problemima
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pon pro 21, 2015 7:40 pm

hahahahha pa svi su isti zgleda, ni moj ne odudara od vasih :X:

[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto pro 22, 2015 7:15 am

Opet ću o prirodi malo, jer mi nije nikako jasno,pa moram malo usporedit..
Naši su još na županiji i to toliko detaljno da mi je nezamislivo...uče o špilji Vranjači, Modroj špilji, Zlatnom ratu, najvišem vrhu Marjana..pa gdje se nalazi tvornica za preradu ribe, pa o cementnom laporu...to je toliko informacija koje su meni nepoznate!
Ne znam jesu li vaši toliko opširno? Dobro većina ste iz druge županije,al Zvrkice jel L to sve obrađivala?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 4913
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto pro 22, 2015 7:48 am

Nasi su prosli put ucili tu lekciju, ali nisuctakve detalje spominjali, sto ne znaci da nece. Ucili su sto je kzlturna bastina, arhiv, knjiznica, tko nam je to ostavio i za koga cuvamo. Ali mislim da kad budu bas radili grad Zagreb da ce biti opsirna lekcija. I slazem se to je previse detalja za 3 razred.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto vel 02, 2016 4:27 pm

Ja sam u soku oko povijesti u 3 razredu. Sad uce povijest grada Zagreba, koliko je to detalja i godina... Iz mat smo prosli pravce, ne idu joj bas pretvaranja mjera, morat cemo vise vjezbat. Sad su poceli ucit mnozenje.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 11528
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   uto vel 02, 2016 8:18 pm

Prijateljica mi ima kćer u trećem razredu. Davno se već žalila na prirodu. Sad ne znam da li je ta povijest u prirodi. Mi smo zadnje pričali prije praznika...horizonti, obzor, prostor....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri vel 03, 2016 12:12 pm

Identičan i nama slučaj kad su županiju obrađivali. Previše je to štrebanja.
I mi mat zadnja lekcija dijeljenje višekratnicima broja 10. Mjere i pravce su malo duže obrađivali i prije praznika počeli pa im je dobro s vremenom sjelo,al nije bilo glatko
Već smo mi ozbiljni đaci,trećaši naši!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sri vel 03, 2016 1:45 pm

Sad mi bila prija na kavi. Sad su radili županiju, u petak već test pišu. Strašno je koliko se detalja traži od njih.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet vel 05, 2016 10:43 am

Nama općenito puno više traži..u svemu.
Prirodu su u utorak pisali u teku vježbu (ona im da 15 pitanja pa oni pismeno u teku odgovaraju). I to ih je nekoliko prozvala da donesu i ocijenila. A to je bilo novije gradivo i nije bilo najave ispitivanja pa se nisu baš pripremili.
Lektiru moraju sami napisat dnevnik čitanja.
Stalno rade sastave,tu baš puno traži...sad zadnji je samo jednoj curici dala 5..ostalima je dala da pišu ponovo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   sub vel 06, 2016 9:45 pm

ma preobimno je gradivo i kod nas u trecem bilo

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet vel 11, 2016 11:03 am

Nama je u sutra ispit iz matematike, pravac-dužina i pretvaranje mjera. Malo muku mučimo no mislim da će svladat.
Prirodu su jučer pisali ispit iz pokusa, vode, tepmerature.... kaže da je dobro napisala, vidit ćemo.

Ocjene su šarolike, no ugl. prevladavaju petice. Svejedno, nisam sigurna da će ove godine izgurat peticu, bumo vidili

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pon vel 15, 2016 10:45 am

Oni su iz prirode sad na desetljeću i tisućljeću...pa vježbaju to. Teško nam je pratit se kad očito svatko radi po nekom svom rasporedu...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pon vel 15, 2016 1:25 pm

Da, ocito svi rade po svom programu.

Ana je stoljece i tisucljece radila u prvom polugodistu. Sad su zadnje radili moj zavicaj u proslosti, a kolko vidim prema rasporedu testova sad bi trebali pocet pokuse.

Iz mat rade pisano mnozenje.

Iz hrv su obradili glagole, sad uce veliko slovo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet vel 18, 2016 11:56 am

Taj zavičaj u prošlosti su u našoj školi radili sad posolije praznika.
Kako da mi Slavonci znamo običaje života ili nekih društvenih igara u Medulinu.
Onda su napravljene grupe pa su pravili panoe, u svakoj grupi jedan domaći koji prikuplja informacije, a drugi su pisali i jedan je bio izlagač...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet tra 15, 2016 7:08 am

Dugo nismo nista pisali...

Mi smo upravo zavrsili pisano dijeljenje i krećemo na zadnju cjelinu, iz jezika su zadnje obradili pridjeve, iz pid su upravo zapoceli gospodarstvo zavicaja, zavrsili su vode (tekućice, stajacice, jadransko more, ocuvanje i zastita).
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2868
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet tra 15, 2016 9:20 am

jao šta me sve čeka od jeseni....veselim se...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet tra 21, 2016 7:14 am

Nanino čeka te svašta....ma i drugi razred nije problem...matematika je množenje i čini se grozno al ide to...zato je od trećeg baš zaozbiljno.
Baš mi jučer Antea kaže kako je učiteljica ionako rekla da je treći razred najteži pa je zato sasvim ok što je dobila 4 iz lektire...
Inače greška joj je bila da je trebala prepisat rečenicu iz knjige a ona je sve točno napisala samo nije PREpisala nego sama švrljala...baš joj ima velike veze s težinom gradiva
Matematiku su isto počeli geometriju,obradili su dvije lekcije, prirodu isto taman vode završili,gospodarstvo još nisu počeli, pridjeve su već ranije bili pisali... Engleski su jučer pisali predzadnji diktat,3 jedinice su bile, šokiralo me.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet svi 20, 2016 8:06 am

Blizi se kraj....

Ani se vise nista zivo neda. Sve se bojim kako će proći ove god. Pokvarila je pid, mat i eng. U zadnje vrijeme trojke skuplja. Ucimo i vjezbamo ko budale i onda iz testa dobije 3. Iz pid im je ostalo jos zdravlje, iz mat su sve zavrsili, ponavljaju iz hrv su bas ucili dvotocka i nabrajanje rijeci u recenici. Ima jos 3 testa u vremeniku. Zadnja lektira Nemam vremena.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet svi 20, 2016 9:14 am

Zabice možda je i umor već to...tako je u prvom razredu Antea pred kraj popustila, učiteljica je savjetovala čak smanjit vježbanje ( zato što se baš vidjelo da ona sve zna al griješi gluposti)...sad je već kraj,izgurat to nekako pa krenut friško u 4.
Oni su isto pid zdravlje, mat su l/dcl radili (još samo kg do kraja) a hrv mislim da su gotovi s gradivom. Još će mat pisat sigurno, pid pitat a možda i pisat,a hrv nema ništa bitno,možda razum.teksta,izražajno čitanje i sl. Ima sljedeći tjedan Čipolina al neće ocjenjivat, možda samo tko se iskaže.
Ona će imat likovni 4 sigurno, drugo sve najvjerojatnije 5. Glazbeni je zadnja dva puta zbog ritma dobila 4 i sad je na granici, mora sad u uto ritam i slušanje dobit 5. Uvik najgori ovi što drugima dižu prosjek...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet svi 20, 2016 12:35 pm

Moze biti i umor, ali i testovi su teski. Iz prometa su pitanja bila tipa kojim se prijevoznim sredstvima moze doci od Zagreba do Karlovca, to nisu ucili, to je trebalo logicki zakljucit. A bojim se i tog zdravlja sad u jednom satu radili 3 lekcije, svaka ima 1 veliku str u biljeznici i moras naucit napamet. Danas je dobila za dz iz hrv listice za vjezbu za zavrsni ispit i naravno da pisu one glupe uvecanice, ja neke rijeci ne znam da je turina, čina, ina ili četina nastavak, da bar ima neko pravilo, a kamo li oni.
Ana bi trebala imati hrv 4, lik, glazbeni, tjelesni, vj 5, eng je na granici 4 i 5 (sve ovisi o testu koji su jucer pisali), mat 4, pid je izmedu 3 i 4, ako sto sad pred kraj ne pokvari. Valjda neće. Mogu se samo nadat da će u 4 biti bolje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zabica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   čet lip 09, 2016 7:42 pm

Stigao je kraj.

Uspjela je proci s 5, pid, mat, hrv i eng ima 4, vj, lik, gk i tj 5.

Danas su imali piknik u skolskom dvoristu, sutra se zabavljaju, imaji tombolu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tamic
Odana forumašica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lip 10, 2016 8:04 am

Antea je već tjednima na praznicima,teško je bilo za išta uhvatit. Prošli tjedan je imala zadnji iz matematike pa je eto to minimalno vježbala.
Ove godine prvi put prolazi s 5,0. Taj likovni joj je eto navukla. Meni je bilo svejedno,al je njoj drago.
Opraštaju se od učiteljice iz produženog,pa su se cijeli tjedan častili. Kupili smo joj naušnice i baš se lijepo zahvalila da su joj i djeca bila super i roditelji i suradnja s glavnom učiteljicom....baš mi je dirljivo bilo.
U 4 nas svašta novo čeka pa neće bit lako iz početka..sad je zaslužila odmor
Svima ugodni praznici

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   pet lip 10, 2016 11:38 am

Na jesen smo i mi ovdje...

Tamic, vjerujem da zadnja dva tjedan svi su oni u glavama bili na praznicima.
Drgo mi je da se učiteljici svidio poklon.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)   Today at 9:53 am

[Vrh] Go down

Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Više nismo prvašići (2.raz,3.raz +4. raz)
» Prvašići (2.dio)
» Obavezno vjenčanje za imati djecu
» Bazeni