Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

roba

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
mery85
Novorođenče
Novorođenče

Broj postova : 6
Registration date : 10.10.2011

PostajNaslov: roba   sub lis 15, 2011 10:04 am

curke neznam dali je kod vas roba problem kao i kod mene imam je jako puno sto za prti svaki dan sto za peglati dali peglate kada se nakupi vise ili po potrebi kada vam treba.kako slazete djecju robu, ja jos nemam posebno ormara za djecu pa mi je to koma neznam kak bi si to slozila i podjelila da to na nesto slici. nadam se da nisam jedina s tim vesom po skoro cijeloj kuci.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: roba   sub lis 15, 2011 10:42 am

Kod nas isto ima masu odjeće, ipak nas je petero u kući , iako je samo jedno dijete ipak je dosta. No svatko ja zadužen za svoj dio pa tu odjeću i ne osjetim, ja perem i peglam L i moju robu, mama svoju i tatinu, a sestra svoju
Perem isključivo kad mi se nakupi cijela mašina
a za ormar mi nije problem jer imam cilu jednu polovicu za njenu robu, pa stane sve bez frke
no i tu se trudim bit ozragnizirana, pa slažem majice na macije, trenerke na trenerke, hlače na hlače.... i tako sve dok se hrpa ne sruši

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
Kikica
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 11528
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: roba   sub lis 15, 2011 1:29 pm

Aaaaaa....moja bolna točka.
Ne peglam redovito. Sinoć sam opeglala dvije mašine, koje sam oprala u ponedjeljak, ali to je sve sitno jer je kratki rukav od prošlog tjedna, ali danas sam opet imam dvije mašine nove robe.
Dakle...ljena sam...roba mi stoji 5 dana i onda opeglam i imam novu hrpu friško oprane robe koja opet stoji 5 dana....nekad prođe i dva tjedna da ne peglam...
Slažem kao i zvrk...majice na majice, hlače na hlače, trenerke na trenerke....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Enea
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: roba   sub lis 15, 2011 1:39 pm

ja perem vecinom kroz vikend(upravo eneino),njezino slazem u onaj ormaric za prematanje,a nase isto tak sortirano,i ja peglam kad se nakupi,jer mrzim peglati

[Vrh] Go down
Korisnički profil
lola
baba
baba

Female
Broj postova : 543
Registration date : 05.10.2010

PostajNaslov: Re: roba   sub lis 15, 2011 1:59 pm

aaa ja svaki dan barem jedna masina,peglam kad trebam tj.nepeglam odmah sve nego sto nam treba tada ispeglam,loreni za vrtic priredim navecer robu,mm opeglam nekad ja ak ne onda si on zna i sam opeglati majicu ponekad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 11:30 am

pošto je u nas 3 malenih mašina jedna (minimalno) svaki dan radi tako da ima i fuul za peglat. ali ručnike, donju posteljinu (koja je uglavnom frotirna na gumicu), donje rublje,pidjame i neke trenerke njihove za po kući ne peglam. a obično peglam navečer kad oni zaspu, tada imam mir i usput pogledam neki film isl...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9811
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 11:35 am

pa,i ja imam dosta robe,stavrno,svaki dan,ako ne,svaki drugi dan moram prati,a peglam nekada,samo dok nam nešt treba, čupam van,a nekad(često) mi je lakše da peglam sve odjednom,i riješim se toga! jer,peglanje,

[Vrh] Go down
Korisnički profil
mery85
Novorođenče
Novorođenče

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 2:03 pm

nikad kraja, hvala curke na savjetima, malo mi je lakše sad kad znam da nisam jedina
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9811
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 4:29 pm

kaj bi bila jedina!
suosijećamo se mi s tobom!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2868
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 8:10 pm

ja perem petkom (čekam sve iz vrtića i mm robu sa posla od cjelog tjedna) i onda perem 3-4 vešmašine (nekad i više ...kak se nabere), peglam nedjeljom, ali ja i mm imamo veliki ormar pa nam sve stane unutra (s time da sam sada ljetnu robu prebacila u kutije i spremila iza ormara), a za Miu imam njezin ormar (tak da u njega spremam njezinu robu koju sada nosi i koju čuvam za Martu), a Martinu robu spremam u ormarić za prematanje...i da naravno imam 2 štendera na jednom su zimske jakne i kaputi, a na drugom roba od curki koja mora biti na vješalici...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2703
Registration date : 03.01.2010

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 8:30 pm

Mislim da sve iste muke mučimo...
Mi imamo previše robe,ali imamo jako velike ormare pa sve fino posložimo,Lorena u svojoj sobi ima ormare i tu stoje njene stvari. Samo me ljuti što mm kad vadi iz ormara samo izvoče ono najdonje pa ono sve popada pa moram sve slagat
A ja isto perem jednu dvi mašine dnevno i peglam kao Dijana -po potrebi...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: roba   ned lis 16, 2011 11:26 pm

Ja perem kak zatreba, nekad po 2-3 masine dnevno (neovisno tjedan ili vikend). nekad se dogodi znaci da 2 dana ne perem, uglavnom kad se dosta nakupi onda...Peglam isto po potrebi, jer imamo susilicu pa mi robica izadje dosta dobro van pa onda speglam kad zatreba....
I isto naravno slazem robicu, majica na majicu, tajice na tajice, potkusulje, sve onako kako treba..
Imamo u njihovoj sobi veliki ormar i svatko od njih ima svoj dio...zajednicko im je samo di vise jakne, nesto sto je za visit uglavnom im je zajednicko...

[Vrh] Go down
Korisnički profil
mery85
Novorođenče
Novorođenče

PostajNaslov: Re: roba   pon lis 17, 2011 7:38 am

da sve istu muku mucimo nazalost.. danas sam happy jucer sam skoro ali samo skoro sve ispeglala a danas idemo po ormar narucen jutros i odmah mozemo doci po njega jedvo cekam. mislim da ce mi stvarno dobro sluziti jer je ogroman...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 446
Registration date : 30.01.2009

PostajNaslov: Re: roba   pon lis 17, 2011 6:22 pm

ja sam prije peglala redovito kako se roba osušila,a sada kad cijeli dan radim peglam samo ono što nam treba
više ni kuhinjske krpe ne peglam...
uglavnom sve što stvarno nije potrebno ne peglam
Ema ima svoj ormar s robom koji je ponekad u tako groznom stanju da sve izvadim van i onda ona sortira i zajedno složimo natrag u ormar
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: roba   Today at 7:45 pm

[Vrh] Go down

roba
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» FC KIDS u akciji
» roba