Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin

Female
Broj postova : 10935
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   ned srp 17, 2011 9:31 pm

Garantiram za lenčicu,
i da, ona uvijek prva uplati!
Rješeno!
Zvrk, stavi je na listu, fala!

Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net/index.htm
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 6:55 am

Leo polako rekoh da mora bit aktivna tipkačica, već smo to na početku rekli.
Pa mislim da nije problem malo i tipkat na forumu
Ja bi volila da i ona sudjeluje, al pravila su pravila, Lenčica ima vremena do 10.8 da se aktivira

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
Aca
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 7:30 am

Ja se slazem sa Zvrk, neka malo i tipka po forumu, pa nemam nista protiv da se pridruzi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

mamabb, drago mi je da se pridruzujes, bas ce biit izazov za tvoje klince kupovati, malo neobicnije nego dosad jer su svi pretezno vrsnjaci, bas cool... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 9811
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 9:07 am

omg!! čim čovjek nešt kaže( negativno,a opet sam samo iznjela svoje mišljenje) jer je samo istina kaj sam rekla,a i cure kažu,(da se redovito tipka i da nema frke)odma je !to nije ok!ja nisam nikaj loše mislila,nek sudjeluje dapače! ali,samo sam spomenula kak je bilo za natječaj(dok sam ja skupljala pare) nije se ni javljala,ni tipkala,ni uplatila,pa sam zato spomenula..ništa dr.!

Edit:[You must be registered and logged in to see this link.]

-primjer,ja nemam ništ protiv nje,ali kažem samo kak je ovo primjer,pa sam čisto radi toga spomenula!ok ak je imala privatne razloge,ali se to onda javi?ili? sam u krivu?

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 9:28 am

DIjana nemoj se sekirati , rekli smo da je jedna od uvjeta da bude aktivna forumašica a ona to još nije ali do 10.8. stigne postati tako da Leo nežuri ni ti jer red je red, nemože nitko preko reda!
GLupavo je da npr. ja sad lenčicinoj maloj moram nešto kupiti a ja općenito o njoj neznam ništa osim da je iz varaždina

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 9:35 am

pa,ne sekiram se draga ( jako ) već,me to ljuti! ni ja je isto nisam imala prilike više upoznat,ali nje bitno sad,ja neću sudjelovat u ovome,već je odma napad....čim kažem šta mislim,a znate da je tak bilo,da smo čekale na te dvije uplate od nje,i Željkice,i da se na kraju sve odvijalo bez njih,a nije ok,jer smatram da se treba izjasnit i reć ako odustaješ!a ne nestat u vidu magle...

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 9:58 am

Dijana slažem se s tobom a Leo je vjerojatno zaboravila na to!
Pa lijepo smo rekli da oni koji su kasnili u foto natječaju i košarici nemogu sudjelovati i da mojau biti aktivni članovi a lenčica je i kasnila (tj isparila s foruma) a i nije aktivna tako da nevidim problem!

3.1.2005.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
21.3.2006.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
28.9.2011.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 10:01 am

Josipa je napisao/la:
Dijana slažem se s tobom a Leo je vjerojatno zaboravila na to!
Pa lijepo smo rekli da oni koji su kasnili u foto natječaju i košarici nemogu sudjelovati i da mojau biti aktivni članovi a lenčica je i kasnila (tj isparila s foruma) a i nije aktivna tako da nevidim problem!
neću da ispadne ovo nek "klan" protiv te cure...samo,došlo je do nesporazuma,netreba se svadit,samo sam za to,da se slobodno kaže svako svoje mišljenje a ne odma napad,a ne mislim ni ja ni iko išta loše protiv nje,ni protiv toga da sudjeluje!ako ona može,i bude aktivna ovdje,kažem,dapače!
Josipa,

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 10:06 am

Dijana,bez brige nece ispasti ko nikakav klan, slazem se s tobom i Josipom [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neka cura malo vise tipka da ju upoznamo i sve pet, ne vidim problem..E sad za kasnjenje neznam, nisam u toku..kad tamo ne sudjelujem...

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 10:08 am

Ma kakav klan ? pa nismo mi klan ako neželimo neaktivne forumašice u ovom darivanju, imamo svoje mišljenje i nekanim ga mjenjati !

[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 10:09 am

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:29 pm

Vidit ćemo dali će Lenčica postat aktivan član... pa ćemo vidit dalje

[Vrh] Go down
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:39 pm

Sve 5, ja se ne mjesam, idemo po pravilima, sorkac.

zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:44 pm

leobaby je napisao/la:
Sve 5, ja se ne mjesam, idemo po pravilima, sorkac.

[Vrh] Go down
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:46 pm

Nisam mislila naredjivati Zvrk, htjela ustvari upitnu recenicu srociti ali moja zurba+nisam mislila nist lose, znate da je veselije cim nas vise ima..ali ako imamo pravila, postovat cemo ih.

zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:48 pm

Naravno da je veselije što nas je više, al eto postavili smo pravila baš da sve prođe ok kao što je i dosad prolazilo, i dok ih budemo poštivali, bit će sve ok

[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:54 pm

ma da,sad bude nam se lencica potrudila malo vise tipkati,da ju ostale cure vise upoznaju i sve bude ok

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 12:58 pm

Enea je napisao/la:
ma da,sad bude nam se lencica potrudila malo vise tipkati,da ju ostale cure vise upoznaju i sve bude ok

To je sve šta tražimo

[Vrh] Go down
lenčica_01
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 254

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 5:04 pm

Ej cure , sad sam tek došla na temu (radila sam noćnu) tako da prije nisam stigla, evo da malo pojasnim tijek događaja....
prošle godine sam se učlanila tu i bilo mi sve super i sve 5, prijavila se i za igru natječaja, mislim da sam u jedan ili dva kruga samo sudjelovala, kasnije nisam(ili nisam imala takvu sliku teme ili neznam kaj je več bilo...) kad je trebalo uplatiti, Leo mi je rekla da treba uplatiti njoj i ja sam njoj dala to na ruke kad se zapravo i ovak družimo i često se vidimo, i znam da je još rekla da sam jedna koja je među prvima platila, poslje toga ja više nisam bila aktivna na forumu i jednostavno nisam znala da se sve ovo zbivalo, niti mi je iko išta rekao ni ništ, pošto sam se vidla sa nekim curama tu sa foruma nitkko mi ništ do sad nije rekel ni jednu riječ, ja bih naravno podmirila sve troškove koje nisam(ako nisam) tako da mi stavrno sad ništ nije jasno
neznam ni kolko sam dužna ni ništ, evo javila sam se opet na forum jer me Leo pozvala, a i zaželila sam se opet ugodnog tipkanja, iskreno mi je žao ako je došlo do nekih nesuglasica, nisam padobranac i nisam takva da bi nekog nekad zakinula za nešt, dapače veselim se darivanju i veselim se kad mogu nekom pomoć...
eto ako ima još koje nejasnoće ja bih voljela da se to razjasni
eto nije mi problem biti aktivna opet, volim pisati, sad je samo pitanje koliko me želite na ovom forumu, ako imate nepovjerenja u mene onda bolje da odem sa njega
[Vrh] Go down
Korisnički profil
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 343
Registration date : 02.07.2010

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 7:58 pm

Aca je napisao/la:

mamabb, drago mi je da se pridruzujes, bas ce biit izazov za tvoje klince kupovati, malo neobicnije nego dosad jer su svi pretezno vrsnjaci, bas cool... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

i meni je drago da se družim s vama i na ovaj način
vjeruj mi i meni će biti izazov kupovati za vaše klince jer sam već izašla iz tog đira, ja sam sad u malo drukčijem điru
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 8:08 pm

Ma Lenčice samo nam se ti lijepo pridruži i tipkaj s nama a ne da opet nestaneš, kužiš?
Nitko nema ništa protiv tebe nego je stvar u tome da smo se dogovorile da ona koja želi sudjelovati mora biti aktivna i da nije zakazala u fotonatječaju ili u košarici!
Ja stvarno nemam ništa protiv tebe nego jednostavno mi je bed, uzmi npr. ti nisi nastavila sudjelovati u fotonatječaju jer nisi slala slike a prijavila si se u njega, znači bezobzira slala ti slike ili ne ti si se obavezala da si u tom foto natječaju i kad više neželiš kažeš čujte cure ja više nebi i sve 5 nema ljutnje ali glavno da se javiš!
Joj ja i moje objašnjavanje! valjda si me skužila!
Mislim da nijedna od nas nema ništa protiv tebe jer te ni neznamo tako da ajde pridruži nam se i budi aktivnija!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   pon srp 18, 2011 8:21 pm

Lencice samo ti nama tipkaj da te upoznamo, nista drugo ne trazimo,nitko nema nista protiv tebe..
Imas chat na djeca 1-3 pa se javi i tamo....

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   uto srp 19, 2011 8:11 am

Lenčice samo ti nama tipkaj

[Vrh] Go down
lenčica_01
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 254

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   uto srp 19, 2011 6:37 pm

ajde , sad mi je lakše
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leobaby
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   sri srp 27, 2011 11:38 am

Napeta sam! Kad cemo poceti?
posto sam ko hrcak da vec sad pocnem skupljati...

Aha, da i ja napisem kao mamabb.
Leonu su prosle slikovnice, puzzle, obleke i sl. ne treba..a voli dinosaure i male stosne figurice.

Sponsored content

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.   Today at 8:28 am

[Vrh] Go down

DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.
» Lista najprodavanijih PC igara
» CF Top lista (strana) 21.-28.3.2011
» Darivanje koštane srži
» Božićno darivanje! STIŽU POKLONI!!!!!! str. 15 :)))