Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin
Share | 

Moze li zena ostati trudna dok doji????

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova: 175
Registration date: 16.07.2009

PostajNaslov: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri kol 26, 2009 10:26 pm

Mene zanima dali zena moze ostati trudna dok doji,premda neki kazu da,a neki ne!!!!Hvala
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 2773
Registration date: 09.08.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri kol 26, 2009 10:34 pm

mislim da je to jedno od onih laži što se priča da ne može, mislim da ot nema veze jel doji ili ne

[Vrh] Go down
Korisnički profil
zeljkica0205
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 2399
Registration date: 17.07.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri kol 26, 2009 10:35 pm

Da, može,itekako.
Koliko se samo beba začelo zbog toga što se mislilo da nije moguće.

Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova: 175
Registration date: 16.07.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri kol 26, 2009 10:38 pm

Onda ajoj...ali ja sam rodila prije 6.5.,mj.,i jos nisam imala mjesecnicu,dojim.,i moja ginic mi je rekla da je to sasvim normalno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 10289
Registration date: 04.06.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri kol 26, 2009 11:40 pm

e moj ti je problem da sam dobila 10.7 i vise nisam a vidis u potpisu da mi je beba stara 3 mj i ja naravno isla ginicu i ona kaze da posto sam rano dobil posle poroda da je sad normalno da mi bude neredovna a i da je kad se rano dobije prvih par menstruacija su bez plodnih dana bas zbog dojenja. al za sve to je uslov dojenje.
a mislim da happy nije dobila oko dvije godine ili mozda malo manje neznam tacno tako da nemoj se brinut.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Enea
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 4789
Registration date: 23.02.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   čet kol 27, 2009 8:46 am

zeljkica0205 je napisao/la:
Da, može,itekako.
Koliko se samo beba začelo zbog toga što se mislilo da nije moguće.

potpis

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 2690
Registration date: 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   čet kol 27, 2009 10:50 am

Naravno da moze.. Kao manja je vjerojatnost jer se dojenjem izlucuje jedan hormon koji smanjuje(ili tako nesto) ovulaciju. ali nije pravilo i puno je zena osalo trudno dok su dojile.
a neredovite menstuacije tokom su normalna stvar
[Vrh] Go down
Korisnički profil
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova: 347
Registration date: 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri ruj 02, 2009 3:48 pm

draga jasmina iz mog iskustva očito da je to neka vrsta zaštite....
možda je to stvar hormona...neznam ali ja dojim već 9mj i ne koristimo od tog poroda nikakvu zaštitu i ništa...a hoćemo bebu..i gin mi je rekao da ako dojim da može biti zaštita a i ne mora ali ako hoću novu bebu da nnajbolje prestanem dojiti..ali opet nekako nemogu se odlučit za to...ako uspije ovak ok ako ne opet ok nek mali ciki dok ima...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
morena
Još malo pa neću bit baba

Female
Broj postova: 995
Registration date: 23.10.2008

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri ruj 02, 2009 3:58 pm

ja sam cula da bez obzira dali zena doji ako ima mjesecnicu da moze ostati trudna...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova: 10289
Registration date: 04.06.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri ruj 02, 2009 4:15 pm

svaki gin kaze nesto drugo pa de sad budi siguran

[Vrh] Go down
Korisnički profil
mommy
Dojenče
Dojenče

Female
Broj postova: 86
Registration date: 02.09.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   pet ruj 11, 2009 9:32 pm

O da, ja ih znam par koje su bile sigurne u tu zaštitu kad ono...beba
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ELE
Dojenče
Dojenče

Broj postova: 70
Registration date: 19.07.2009

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   pet ruj 11, 2009 9:50 pm

Može.
Kad sam bila na pregledu nakon trećeg poroda gin. mi je lijepo objasnio da se nemože ostati ako žena doji svaka dva sata,tj. ako doji najmanje 10 puta na dan,ali čim se ti podoji prorijede više se ne proizvodi hormon koji štiti ženu od trudnoće i potrebna je zaštita. Bez obzira na mengu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova: 149
Registration date: 20.05.2010

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   pon lip 07, 2010 8:20 pm

ELE je napisao/la:
Može.
Kad sam bila na pregledu nakon trećeg poroda gin. mi je lijepo objasnio da se nemože ostati ako žena doji svaka dva sata,tj. ako doji najmanje 10 puta na dan,ali čim se ti podoji prorijede više se ne proizvodi hormon koji štiti ženu od trudnoće i potrebna je zaštita. Bez obzira na mengu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica

Female
Broj postova: 1949
Registration date: 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   pon lip 07, 2010 9:50 pm

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Martina
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova: 4345
Registration date: 16.01.2011

PostajNaslov: Re: Moze li zena ostati trudna dok doji????   sri sij 19, 2011 12:33 am

ELE je napisao/la:
Može.

Točno tako je meni to moja ginićka objasnila. Nije bitno dal imaš mjesečnicu ili ne, ali u razdoblju dojenja MOŽEŠ ostati trudna. Dojenje nije kontracepcija!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Moze li zena ostati trudna dok doji????

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Moze li zena ostati trudna dok doji????
» Provale iz raznih časopisa!
» Tata na porodiljnom
» mozda trudna s duplićima?! :))
» koliko nas doji dupliće?