Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 6:05 am

Samo ste ti, ninana, didzi.

Pitaj profesorku jel hoce.

A onda cemo nekka sloziti jer NINana ima dvoje djece.a i bit ce tu i od profeosrke druga beba.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 457
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 6:37 am

a ko je ovo
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ima nas ima nas....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 6:41 am

Kao prvo zena se uopce ne javlja, kao drugo nije aktivni clan foruma, tako da mislim da otpada!

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female
Broj postova : 12185

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 7:39 am

Conny je napisao/la:
super dvije curke - doduse datumi su dosta blizu jedan drugom a i rockasu mojeg Rokica - ali nema veze ...............hehehe jedva cekam prvi rockas

Da,nekome su možda ispali malo bliži datumi,al drugčije nismo mogli iskombinirat,tako je ispalo

Mi već trebamo krenit u potragu za Lovrekovim poklonom

BiH girls ako ćete sve tri ili četri sudjelovat,onda najbolje da svaka daruje svaku

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 8:23 am

i ja sam tako kontala.
ninana daruje mene i didz (tj. djecu) a nas dvije ninanu i jedna drugu. Tako svaka dobije po jedan poklon. Cure javite se i recite jel vam odgovara tako.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 8:33 am

Didzi nema već 20-tak dana,neznam gdje je nestala valjda će se javit ubrzo.
Ninana je za darivanje,a Profesorka se ne javlja

[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 11:47 am

jupiiiii bas je dobro ispalo

prvi pokon mi je za tocno misec dana
meli

super,super
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mateja
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 11:50 am

Super, imamo curicu i decka! Datumi su dosta blizu, ali prezivjet cu!
Jel odredjena cifra, za koji iznos se kupuje?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 12:27 pm

sudjelujem obavezno garfi i za mene ne brini, posto nas je malo moze svaka svako dijete iako je malo nefer prema vama koje imate jedno dijete jer ja imam dvoje.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 12:57 pm

ninana je napisao/la:
sudjelujem obavezno garfi i za mene ne brini, posto nas je malo moze svaka svako dijete iako je malo nefer prema vama koje imate jedno dijete jer ja imam dvoje.
pa jeste nefer, ond abi mi morale po tri poklona a ti dva Hajde da nam se i didzi javi pa da vidimo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 10831
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 1:12 pm

trebamo viditi s profesoricom i didzi i svaka od vas nek izabere jedno moje dijete al se dogovorite da ne bude da ste sve uzele Acu ili Andreja. ako budemo nas 3 onda jedna Acu a druga Andreja.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 1:31 pm

pa naravno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 6:34 pm

Nismo se dogovorile za koji ćemo iznos kupovati poklone????
[Vrh] Go down
Korisnički profil
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 6:58 pm

ja predlazem da svako sam odluci koliko moze da izdvoji. Po meni je bitna paznja i da se poklon izabere sa ljubavlju isigurna sam da ce da obraduje i klinca i mamu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2809

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 7:19 pm

garfieldic je napisao/la:
ja predlazem da svako sam odluci koliko moze da izdvoji. Po meni je bitna paznja i da se poklon izabere sa ljubavlju isigurna sam da ce da obraduje i klinca i mamu.

slažem se i mislim da netreba pretjerivati s nekim skupim poklonima,djeca se vesele svemu

joj znate ljudi kolko ja imam poklona kroz godinu (samo dječjih) ,sara ide bar na pet rođ.godišnje,isto toliko i matej a i lovro već ima svoje prijatelje ,a još imamo i četiri bratića i tri sestrične i djecu od kumova
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 3004

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 8:28 pm

isto tako i kod nas žuža, od bliže rodbine i kumova imam sveukupno 12dječice, svi dobivaju poklone za Božić, Uskrs i rođendane
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Conny
baba
baba

Female
Broj postova : 671
Registration date : 09.03.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   čet kol 06, 2009 11:00 pm

ja mislim da bi bas iz tih razloga trebali odrediti nekakav okvirni iznos preko kojeg da se ne prelazi jer ce mozda neki onda dati dosta vise a drugi nece moci pa se nekome zbog toga moze biti i bad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 5:43 am

Ajmo cure, kolko ko moze i gotovo.Normalno da nijedna nece 500 kn dati za poklon, namjerno sam pretjerala.
Mi smo se darovali, odjeca, slikovnica ili igracka, slatkis.
E sad kolko to bude vrijednosti je kako ko moze.
I za sv.nikoli se odredio iznos cini mi se, i mislim da se nije pridrzavalo toga.
Moje misljenje je, kako ko moze.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 2809

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 5:45 am

a čuj točan iznos se ne može odrediti ,al ja mislim da bi neka granica moglo biti 100 kn,sad dal će neko kupiti za 20 kn više ili 20 kn manje mislim da to uopće nije bitno
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 6:56 am

Nema smisla da se određuje granica jer se neće poštivat,to smo napravile i na trudnoći kao hajde neka bude oko 100kn,mislite da je tako bilo,nije i protiv toga se nemože ništa.
Neka svatko kupi kako može,neznam zbog čegase toliko brinete oko toga,to uopće nije bitno

Ja osobno ne volim baš birat poklon kad sam ograničena,i moram pazit na svaku kunu,volim kupit ono šta mi se svidi,naravno da to neće sad bit neki extra skupi poklon

Ja sam prošle godine svakom djetetu kupila komad odjeće i neku igračku ili slikovnici ili slično,i uvijek me to došlo preko 100kn,jer stvarno je nemoguće kupit i odjeću i igračku za 100kn,a ja volim kupit oboje,nekako mi je to najljepši poklon

[Vrh] Go down
leobaby
Admin

Female
Broj postova : 10935

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 12:37 pm

Aca je napisao/la:
Ajmo cure, kolko ko moze i gotovo.

Stoga ne opterećujte se sa nego uživajte u darivanju i primanju
da ne bi bilo s moje strane!

Korisnički profil http://mojabeba.motion-forum.net/index.htm
švrćo
Novorođenče
Novorođenče

Female
Broj postova : 41
Registration date : 18.07.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 1:18 pm

Potpisujem zvrka! Na trudnoći sam svakom djetetu kupila komad odjeće i igračku, nikako se to ne može staviti u okvir od 100 kuna, uvijek je bilo više. Zato cure, svatko prema mogućnostima, nemojte se opterećivati iznosom, ljepota i veselje kupovanja, zamatanja i slanja darova je velika. Kada se samo sjetim kako se Erin veselila ići na poštu i slati, a tek uzbuđenje kada je primila pakete...stvarno lijepo!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zeljkica0205
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet kol 07, 2009 6:34 pm

švrćo!! Bravo!!!

meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 159
Registration date : 11.05.2009

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   sub kol 08, 2009 8:53 am

Koliko ko može potrošiti na poklon, ne gleda se vrijednost poklona nego pažnja i veselje dječice, a to je najbitnije
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin

Female

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   sub kol 08, 2009 2:34 pm

švrćo je napisao/la:
Potpisujem zvrka! Na trudnoći sam svakom djetetu kupila komad odjeće i igračku, nikako se to ne može staviti u okvir od 100 kuna, uvijek je bilo više. Zato cure, svatko prema mogućnostima, nemojte se opterećivati iznosom, ljepota i veselje kupovanja, zamatanja i slanja darova je velika. Kada se samo sjetim kako se Erin veselila ići na poštu i slati, a tek uzbuđenje kada je primila pakete...stvarno lijepo!

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   Today at 11:32 am

[Vrh] Go down

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Darivanje koštane srži
» Božićno darivanje! STIŽU POKLONI!!!!!! str. 15 :)))
» Matične stanice krvi iz pupkovine
» DARIVANJE za ročkas! 2. dio Lista str 12.
» DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!